نرم‌افزار اندروید صلوات ابوالحسن ضراب با ترجمه استاد انصاریان و صدای صدقی کاری از کانون مهدویت دانشگاه فردوسی. این صلوات به ابوالحسن‏ ضرّاب اصفهانى منسوب است و شیخ طوسى و سیّد ابن طاووس آن را در اعمال عصر روز جمعه آورده‌اند. سیّد ابن طاووس فرموده:این صلوات از مولاى ما حضرت مهدى (عجل الله تعالی فرجه الشریف) روایت‌ شده و حتى اگر تعقیب روز جمعه را به جهت، عذرى نتوانستى بخوانى، هرگز این صلوات را ترک نکن به جهت امرى که خدا جل جلاله ما را به آن آگاه نموده است.

آنگاه سیّد در ادامه سند آن را با متن صلوات نقل کرده، امّا شیخ در مصباح المتهجد فرموده:این صلوات از حضرت صاحب الزّمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) روایت‌شده که در مکّه به دست ابوالحسن ضرّاب اصفهانى رسیده است و اگر می‌خواهید گرفتار حجاب ظلمانی نشوید و به توفیق بندگی واقعی الهی نائل گردید و به ایمان کامل برسید و توفیق ادای موده فی القربی را بیابید، به فیض شهادت و توفیق دیدار حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) برسید، مداومت کنید به قرائت این صلوات جامع و کامل تا کلید قفل‌های بسته را بیابید و به اسم اعظم الهی برسید.

لذاست که جهت ادای قرض، شفای بیماری‌ها و عاقبت و عاقبت به خیری، سعادت دنیا و آخرت و به دست آوردن همسر نیکو، خانه‌دار شدن، سفر به خانه خدا و مدینه منوره و عتبات عالیات، فرستادن بهترین هدیه‌ها برای اموات که باعث افتخارشان در برزخ شود، جهت نزدیک شدن به پیامبر اکرم و ائمه اطهار (علیهم السلام) و وسعت رزق و روزی حلال، داشتن اولاد صالح، سلامتی و عافیت زندگی دنیا و برزخ و آخرت، ورود به بهشت آن هم بدون حساب، نزدیک شدن به ساحت قدس پروردگار متعال، به دست آوردن توفیق نماز شب و ترک محرمات و انجام واجبات، به مداومت در قرائت این صلوات عظیم سفارش بسیار شده است.

چه نیکوست که آن را به نیابت از یکی از ائمه معصومین (علیهم السلام) بخوانیم و ثوابش را به وجود مبارک حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) هدیه نماییم، که قطعاً متوجه اثرات این نیابت و هدیه در زندگی‌مان خواهیم شد. ان‌شاءالله تعالی...

*با ذکر صلوات* نرم افزار اندروید صلوات خاصه امام زمان (عج)

لطفا در صورت عدم دانلود، خرابی لینک را در این قسمت نظرات گزارش دهید.